شرایط و قوانین

شرايط و ضوابط گروه تولیدی ملوسک

مقدمه

اين وب سايت توسط ملوسک اداره مي شود. هرگونه داد و ستد در اين وب سايت نيازمند مذاکره و پذيرش قبلي شرايط و ضوابط زير مي باشد.

ماده 1

اين شرايط و ضوابط بيانگر کليه تعهدات طرفين مي باشد. در اين معنا، فرض مي شود که مشتري همه مفاد اين شرايط و ضوابط را بدون استثناء پذيرفته است. هيچ سند کلي يا جزئي که توسط مشتري ارسال يا ارائه شده است را نمي توان در اين باره گنجاند.

 

ماده 2

اين شرايط و ضوابط کلي به منظور تعريف حقوق و تعهدات طرفين به عنوان بخشي از فروش آنلاين کالا و خدمات ارائه شده توسط وبسایت ملوسک به مشتري در نظر گرفته شده است.

 

ماده 3: اسناد قرارداد

قرارداد متشکل از اسناد قراردادي زير است، که به ترتيب ارائه شده اند: شرايط و ضوابط و فرم تأييد سفارش. در صورت تعارض بين مفاد مندرج در اسناد داراي رتبه هاي مختلف، مفاد سند داراي رديف بالاتر حکمفرما خواهد بود.

 

ماده 4: رسميت – طول دوره

اين شرايط و ضوابط در تاريخ ارسال سفارش خريد رسميت يافته و پس از ارائه کالا و خدمات خريداري شده منقضي مي گردد.

 

ماده 5: امضاء الکترونيکي

در انتهاي روال سفارش، سفارش و تماميت اين ضوابط و شرايط را « ارسال » مشتري اظهار مي دارد با کليک بر روي بدون استثناء مي پذيرد. اين يک امضاء الکترونيکي است که، بين طرفين، داراي ارزشي يکسان مانند امضاء کتبي مي باشد.

 

ماده 6: تأييد سفارش

اطلاعات قراردادي از طريق ايميل قبل از تاريخ تحويل مورد تأييد قرار مي گيرد.

 

ماده 7: مدارک معامله

سوابق ذخيره شده در سيستم هاي کامپيوتري(در شرايط متعارف بي خطر)، به عنوان مدارک مکاتبات، سفارشات و پرداخت ها بين طرفين در نظر گرفته مي شود.

 

ماده 8: پردازش سفارش

مشتري صحت کامل بودن و تطابق اطلاعات ارائه شده را در طول سفارش از جمله نشاني و شماره تلفن تحويل را مورد تأييد قرار مي دهد ملوسک مسئول هرگونه خطا در ورود اطلاعات و تبعات آن (براي مثال تأخير يا خطا در تحويل) ،نمي باشد. هزينه هاي متحمل شده جهت عودت سفارش به عهده مشتري خواهد بود.

 

ماده 9: اطلاعات محصول

9الف: ملوسک تلاش مي کند تا رنگ ها تا حد امکان واقعي به نظر برسند. با اين وجود، به دليل محدوديت هاي تکثير مجدد ديجيتال در مرورگر هاي مختلف وب، نمي توان نمايش دقيق رنگ را تضمين کرد. به اطلاع مي رساند که رنگ واقعي که در صفحه نمايش مي بينيد ممکن است متفاوت با محصولات سفارش داده شده باشد.

9ب: تلاش هاي لازم براي صحت توضيحات، تصاوير و اندازه ها انجام شده است، با اين وجود اختلافات ممکن است رخ دهند. بسته بندي نيز ممکن است از آنچه که نشان داده شده است متفاوت باشد.

9ج: پيشنهادات ارائه شده توسط ملوسک فقط در زمان در دسترس بودن موجودي کافي معتبر مي باشد.

 

ماده 10 : قيمت

قيمت ها به تومان ارائه شده اند. شامل هزينه هاي آماده سازي و ارسال نبوده و اين هزينه ها قبل از تأييد سفارش به مشتري اعلام مي گردند.

قيمت ها براي مدت يک هفته معتبر هستند. قيمتي که در هنگام سفارش مشتري در پيش فاکتور منظور گرديده است . معتبر مي باشد

ملوسک حق تصحيح قيمت ها را در صورت نادرست بودن قيمت ها يا حمايت از فروشگاه به دليل افزايش

قيمت به دلايلي نظير افزايش قيمت مواد اوليه، ماليات هاي جديد يا نوسانات نرخ ارز محفوظ مي دارد.

 

ماده 11 : پرداخت

ملوسک در صورت عدم پرداخت يا امتناع صدور مجوز پرداخت توسط موسسات مالي مجاز،حق تعليق هرگونه سفارش يا تحويل آن را براي خود محفوظ مي دارد.

ملوسک صريحا حق امتناع از تحويل يا پذيرش يک سفارش مشتري را که به طور کامل سفارش قبلي را پرداخت نکرده يا اختلاف پرداخت وي هنوز تسويه نشده است محفوظ مي دارد.

 

ماده 12 : موجودي محصولات

موجود نبودن محصول به مقدار سفارش داده شده، مخصوصا به دليل تولید آن محصول، سريعا به اطلاع مشتري رسانيده شده و مشتري داراي انتخاب فسخ سفارش مي باشد.

مشتري پس از آن داراي حق درخواست استرداد وجه يا معاوضه محصول مي باشد. ملوسک  هيچ تعهدي

مبني بر پرداخت پول به مشتري به منظور جبران خسارت غير از استرداد وجه پرداخت شده براي کالاي مورد نظر ندارد.

ماده 13 : تحويل

13 الف: محصولات به نشاني مشخص شده توسط مشتري در فرم سفارش ارسال مي شوند مشتري مسئول هرگونه هزينه اضافي در ارسال به دليل خطا در نشاني و مشخصات تحويل گيرنده مي باشد.

13 ب: ملوسک مسئوليتي در قبال طولاني شدن زمان تحويل که ناشي از حمل کننده، خصوصا از دست

دادن محصول يا اعتصاب باشد ندارد.

13 ج: اگر پرداخت از طريق چک يا انتقال انجام مي گيرد، سفارش به مجرد دريافت رسيد چک يا تأييديه انتقال پول به جريان خواهد افتاد. بنابراين، مهلت زماني قابل اجرا در اين مورد مربوط به مواردي است که در روز دريافت رسيد چک يا تأييديه انتقال پول اعمال شده و ممکن است متفاوت از آن مهلت در روز سفارش باشد.

13 د: در صورتيکه اقلام به دليل موجودي آنها در روزهاي مختلفي تحويل داده شوند، زمان تحويل بر اساس طولاني ترين زمان مي باشد. با اين وجود ملوسک حق جدا کردن محموله ها را براي خود محفوظ مي دارد.

13ه:ملوسک  مسئول تبعات ناشي از تأخير در تحويل نبوده و هيچگونه مسئوليتي براي پرداخت پول به

مشتري به دليل جبران خسارت ندارد.

 

ماده 14 : کالاهاي آسيب ديده و خطاهاي تحويل

14 الف: ضروري است که مشتري در هنگام تحويل، بسته بندي و کالا را مورد بازبيني قرار داده و هرگونه آسيب يا خطا در تحويل را به حمل کننده وملوسک در روز تحويل (يا تا اولين روز کاري پس از تحويل) از طريق ايميل خدمات مشتریان به  نشاني claim@maloosak-co.ir گزارش کند.

14 ب: هرگونه ادعايي که پس از اين مهلت مطرح شود پذيرفته نخواهد شد.

14 ج: هرگونه ادعايي که بر اساس قوانين بالا و ظرف مهلت مذکور مطرح نگردد در نظر گرفته نشده و ملوسک را از کليه تعهدات خود در برابر مشتري مبرا مي کند.

14 د: طبق توافق در ادامه مفاد، هرگونه عودت کالا بايد قبلا به خدمات مشتريان شرکت گزارش گردد.

14 ه: هزينه هاي ارسال بر عهده ملوسک مي باشد.

 

ماده 15 : فورس ماژور

در صورت وقوع رويدادي که فراتر از کنترل هريک از طرفين باشد از جمله (و بدون تعصب به عموميت سابق الذکر) آتش سوزي، سيل، طوفان، خرابي کارخانه، تعطيلي کارخانه، شورش، جنگ، اقدام صنعتي که مانع ورود به تأسيسات شود،،دشمني، در دسترس نبودن مواد اوليه يا هرگونه رخداد ديگري که خارج از کنترل ملوسک باشد،ملوسک حق فسخ، تغيير يا تعليق تعهدات قراردادي را براي خود محفوظ مي دارد.

 

ماده 16 : عودت

مشتري مي تواند اقلام خريداري شده را تا 3 روز پس از تحويل کالاي مورد نظر عودت دهد يا با کالايي ديگر تعويض نماييد. محصولات بايد استفاده نشده و در جعبه و بسته بندي اوليه باشند (بسته بندي هاي پاره شده مورد قبول نمي باشند). البته طبق توافق، هرگونه عودت بايد قبل از اقدام به برگشت کالا در سایت وارد قسمت سفارشات کالا شده وبر روی فلش برگشت در فاکتور محصولتان  کلیک کرده وپس از ارائه توضیحات اطلاع دهید در صورت پذیرفتن درخواست شما کالا برگشت داده می شود ولی ملوسک این حق را به خود می دهد در صورتی که  به هر علت درخواست برگشت کالا را قبول نکرد مشتری حق هیچ گونه اعتراضی ندارد.

لطفا توجه داشته باشيد که هزينه برگشت کالا به عهده مشتري است. (مشتري مسئول هر گونه خسارت وارد شده در طول بازگشت کالا مي باشد)

مبلغ سفارش پس از بررسي سالم بودن کالاي ارجاع شده،و کسر خسارتهای ناشی از برگشت کالا به حساب شما واريز خواهد شد. مشتري قادر به رديابي پروسه بازگشت کالا از طريق حساب کاربري خود مي باشد.

 

ماده 17 : عدم اعتبار

اگر هريک از اين ضوابط و شرايط قابل اجرا نباشد (از جمله هريک از مفادي که در آن ملوسک خود را مستثني کرده است)، قابليت اجراي ساير بخش هاي اين ضوابط و شرايط تحت تأثير آن قرار نگرفته و کليه شروط به قوت و اعتبار خود باقي خواهند ماند.

 

ماده 18 : قانون حاکم: اين شرايط و ضوابط تابع قانون ايران مي باشد. در صورت تعارض، دادگاه ايراني داراي صلاحيت مي باشد. در صورت  تعارض يا شکايت، مشتري بايد در ابتدا با ملوسک براي راه حل دوستانه تماس حاصل کند .

 

ماده 19 : دارايي فکري

همه مندرجات از جمله، تصاوير، طرح ها، لوگو ها، عکس ها، مواد کتبي و ساير موارد بر روي وب سايت داراي حق تأليف مي باشد. همه حقوق جهاني محفوظ مي باشد. هرگونه تکثير مجدد وب سايت به صورت کلي يا جزئي اکيدا بدون رضايت قبلي و کتبي ملوسک ممنوع مي باشد.

به آگاهي مي رساند که هريک از علائم تجاري، نام هاي محصولات و غيره که در وب سايت نمايش داده شده است دارايي ملوسک مي باشد.

 

ماده 20 : تفسير، انتقاد، مکاتبات

نقطه نظرات، عقايد، تفاسير و عموما کليه مندرجات به هر شکلي که توسط مشتريان در وب سايت نوشته مي شود، به طور منظم توسط گروه هاي ما مورد مطالعه قرار مي گيرد. اگر مندرجات بر خلاف قانون و/يا اخلاق باشد (به عنوان مثال، تبليغاتي، توهين آميز، افترا آميز، تفاسير نامربوط و ...)،ملوسک حق رد کردن يا اصلاح مندرجات مربوطه را براي خود محفوظ مي دارد.

                                                                                                                                                                                                             گروه تولیدی ملوسک

                                                                                                                                                                                                      2014-2015